Tebrikler! Seminerde Yeriniz Hazır!

Semineri Daha Verimli Geçirmek İçin Bilmeniz Gereken Çok Önemli Bilgiler 

ÖNEMLİ! Seminere katılmak için lütfen Mail Gelen Kutunuzu ve Spam Kutunuzu kontrol ediniz. Seminere sadece mailinize gönderilen link üzerinden katılabilirsiniz.

YAPMANIZ GEREKENLER

 1. Seminer Linkini Kaydediniz!

Semineri kaçırmamak için şimdi telefonunuzdan alarm kurabilirsiniz.

WEB SEMİNER linkini ulaşabileceğiniz bir yere KOPYALAMANIZI tavsiye ederiz. Online seminer linki, seminer başlamadan 15 dk önce mailinize tekrar iletilecektir. Mail adresinizi yanlış yazmanız durumunda bu linke ulaşamayabilirsiniz. Problem yaşamanız durumunda destek@hakettiginhayat.com adresine mail atabilirsiniz.

Bizden gelen mailleri favorilere ekleyebilirsiniz. 

 2. Telegram Grubumuza Katılabilirsiniz.

Tüm dünyadan girişimci ve girişimci adaylarının bulunduğu telegram grubuna katılarak  özel içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 3. Hediyelerinizi Seminer Sonunda Almayı Unutmayınız.

Size hiç bir yerde bulamayacağınız, yıllardır edindiğim girişimci tecrübelerimi barındıran,
beni ve beraberimde yüzlerce kişiyi başarıya ulaştıran metotları içeren kitapları seminer sonunda paylaşacağım. 

 4. Erken Geliniz.

Seminere katılım için binlerce başvuru alıyoruz. Birçok ülkede aynı anda canlı yayınlanacağı için online bir platform kullanıyoruz. Bu platformun kapasitesi her seans için 500 kişilik. O yüzden seminer başlama saatinden 5 dakika önce seminer odasında olmanızı tavsiye ederiz.

 5. Ailenizi ve Arkadaşlarınızı Davet Edebilirsiniz.

Ailenizden, arkadaşlarınızdan, meslektaşlarınızdan ve çalışanlarınızdan ek gelir arayışında olanlar, finansal özgürlük kazanmak isteyenler varsa, onları hem gruba davet edebilir hem de seminer linkini paylaşabilirsiniz. 

PAYLAŞMANIZ İÇİN HAZIR METİN HEMEN AŞAĞIDA
Aşağıda gördüğünüz kutucuktaki metni sizin için hazırladık. Metni kopyalayıp Whatsapp, Instagram, Facebook, E mail ve Telegram'da kolaylıkla paylaşabilirisiniz.

BURAYI KOPYALAYIP PAYLAŞMAK İSTEDİĞİNİZ YERE YAPIŞTIRABİLİRSİNİZ

Bu “Ücretsiz” online seminerde, kendi işini kurmak isteyenlerin bunu nasıl “Sermayesiz” yapabileceği anlatılıyor. Bu semineri “Birlikte” takip edip beraber bir şeyler başarabiliriz. Hadi, geç kalmadan seminerde yerimizi ayırtalım.

CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
NOT FACEBOOK: This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc.
Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way.
FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.
Şartlar
© hakettiginhayat.com - All rights reserved

Neslihan ŞAHİN’ den Uyarı!

Hızlı ve kısa yoldan zengin olma programlarına inanmıyoruz. Çok çalışmaya, problem analiz edip çözümlerle insanların hayatına değer katmaya inanıyoruz. Planladığımız eğitimlerde sizlere bu vizyon ile yardımcı olmaya çalışıyoruz. Herkesin anlama, analiz etme ve uygulama kabiliyeti farklıdır. Eğitimlerimiz içinde belirtilen ve sosyal medyada paylaşılan başarı hikayeleri çok çalışmanın ve tam konsantrasyonun eseridir. Bundan dolayı kimseye kazanç ve başarı garantisi vermiyoruz. Başarı; öğrenme, planlı çalışma, hedef belirleme ve aksiyon gibi birçok parametreye bağlıdır. Sizler de bu vizyonu paylaşıyorsanız hadi başlayalım. 

Sorularınız için destek@hakettiginhayat.com’ a mail atabilirsiniz

Powered By ClickFunnels.com